Adres urzędu

Urząd Gminy Krzywcza

37-755 Krzywcza 36

 

Telefony:

16 671 14 86

16 671 14 84

16 672 74 30

16 671 13 95

 

Fax: 16 733 22 02

E-mail: sekretariat@krzywcza.pl


A A A

Aktualności

 • 2015-12-07 12:20

  Gminne Mikołajki już za nami ...

  5 grudnia do Świetlicy Wiejskiej w Babicach zagościł święty Mikołaj. 100 dzieci z Gminy Krzywcza uczetsniczyło wraz ze swoimi bliskimi w tym niezwykłym wydarzeniu. Amatorska Grupa Teatralna działająca przy Świetlicy w Babicach przygotowała z tej okazji przedstawienie pt. "Mikołajkowy czarodziej" dla uczestników imprezy.

  Po rozdaniu prezentów  został zorganizowany blok zabaw i gier dla najmłodszych, ale i dla ich rodziców. Ponadto był kącik zabaw, malowanek i origami dla Milusińskich, malowanie buziek oraz kącik kawowy dla rodziców. Cała impreza przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

  Oprócz dzieciaków i ich najbliższych na imprezie zagościł też Wójt Gminy Krzywcza - p. Wacław Pawłowski.

   
 • 2015-12-07 10:56

  Zapraszamy!

   
 • 2015-12-03 09:02

  Fotorelacja z Gminnych Andrzejek dla dzieci!

  28 listopada br. w Świetlicy Wiejskiej w Babicach zostały zorganizowane Gminne Andrzejki dla dzieci. W zabawie uczestniczyło ponad 100 dzieci z terenu całej Gminy Krzywcza. Dzieciakom towarzyszyli licznie rodzice. Na uczestników czekała moc atrakcji, przede wszystkim wspólna zabawa z Bazylem, gry i zabawy andrzejkowe, bańki mydlane, malowanie buziek, zabawy z chustą Klanza. Każde dziecko otrzymało też balonik. Balony zostały ufundowane przez LGD Pogórze Przemysko – Dynowskie.

   
 • 2015-12-03 08:41

  Kolejne spotkania w ramach lekcji europejskich już za nami!

  Zorganizowane zostały kolejne 2 lekcje europejskie w krzywieckich szkołach. 24 listopada br. odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Reczpolu, a 25 listopada br. odbyło się kolejne ze spotkań z Unią Europejską w Szkole Podstawowej w Ruszelczycach. Spotkania te  zostały zorganizowane przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu we współpracy z Urzędem Gminy Krzywcza.  Dzieci w dwóch grupach wiekowych poznały symbole UE, kraje ją tworzące, otrzymały edukacyjne broszury. Oczywiście dzieci odwiedził też Syriusz - oficjalna maskotka UE.

   
 • 2015-11-18 09:07

  Fotorelacja z wyjazdu do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

  Nie tylko dzieci i młodzież, ale też spore grono dorosłych chętnie korzysta z wyjazdów kulturalnych organizowanych przez pracowników kultury Urzędu Gminy Krzywcza.
  17 listopada ponad 30 - osobowa grupa dorosłych osób wzięła udział w wyjeździe do Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie celem obejrzenia sztuki "Szalone nożyczki". W tym teatrze interaktywnym jedną z ważnych rol odegrali widzowie, w tym także uczestnicy naszego wyjazdu.
  Wszyscy w doskonałych nastrojach wrócili późnym wieczorem do domów.

   
 • 2015-11-17 10:35

  Zapraszamy na I Międzyszkolny Konkurs o Europie w Gminie Krzywcza "Europa naszą dużą Ojczyzną"

  Urząd Gminy Krzywcza, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu oraz Biblioteka Publiczna w Babicach zapraszają do udziału w I Międzyszkolnym Konkursie o Europie w Gminie Krzywcza "Europa naszą dużą Ojczyzną".

  Szczegóły w załączonym regulaminie.

   
 • 2015-11-16 08:52

  Informacja GOPS w Krzywczy

  INFORMACJA

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywczy
  informuje,
  że w dniu 15 grudnia 2015 r. o godz. 11.00.
  w Świetlicy Wiejskiej w Krzywczy
  odbędzie się spotkanie z przedstawicielami
  Ochotniczych Hufców Pracy.

  Celem spotkania będzie przedstawienie aktualnych ofert pracy krajowych
  i zagranicznych.
  W spotkaniu mogą uczestniczyć wszystkie osoby pełnoletnie
  poszukujące pracy.

  Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 09 grudnia 2015r.
  w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Krzywczy
  lub pod nr tel. 16671-13-90.


  Ilość miejsc ograniczona!

   
 • 2015-11-13 11:29

  Cykl lekcji europejskich w krzywieckich szkołach rozpoczęty!

  W Gminie Krzywcza rozpoczęliśmy cykl lekcji europejskich prowadzonych przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct z Przemyśla. Pierwsze spotkanie zostało zorganizowane 12 listopada br. w Szkole Podstawowej w Babicach. Kilka dni później, 16 listopada br. takie samo spotkanie zostało zorganizowane dla uczniów Szkoły Podstawowej w Bachowie. Zajęcia zostały zorganizowane w dwóch grupach:

  - oddziały przedszkolne oraz uczniowie klas I-III SP,

  - uczniowie klas IV - VI SP.

  Uczniom zostały przekazane najważniejsze wydarzenia z procesu integracji europejskiej, jego skutki oraz miejsce Polski we współczesnej Europie. Na koniec zajęć krótki test wiedzy o Unii, uczniowie zdali celująco.
  Oczywiście dzieci odwiedził przesympatyczny Syriusz. Dzieci otrzymały tez bezpłatne materiały edukacyjne.

  Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy z UG Krzywcza. Już wkrótce kolejne lekcje europejskie w pozostałych szkołach na terenie Gminy Krzywcza.

   
 • 2015-11-13 07:39

  Mobilny punkt informacyjny funduszy europejskich w Gminie Krzywcza!

   

  Konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim
  zapraszają w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego na bezpłatne konsultacje dotyczące funduszy europejskich.

   
  Podczas dyżuru w Urzędzie Gminy potencjalni i faktyczni beneficjenci będą mogli uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia z programów operacyjnych 2014-2020 oraz dowiedzą się o projektach realizowanych na terenie województwa podkarpackiego.

   
  Zapraszamy do Urzędu Gminy w Krzywczy, 20 listopada br. (pt) od godziny 8.30 do 11.30.
   

  Celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do informacji i wiedzy dotyczącej możliwości wsparcia z różnych inicjatyw z Funduszy Unii Europejskiej oraz pomoc w sprawnej realizacji projektów.
   


  W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do odwiedzenia Punktu lub do kontaktu telefonicznego w poniedziałek od 7:30 do 18:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.

   
 • 2015-11-12 08:17

  Obchody Święta Niepodległości w Gminie Krzywcza

  11 listopada jak co roku Gmina Krzywcza świętowała kolejne obchody uzyskania przez Polskę niepodległości.
  Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji Ojczyzny w Kościele Parafialnym w Krzywczy.
  Następnie złożono kwiaty pod Pomnikiem Obrońców Ziemi Krzywieckiej w latach 1939 – 1946 w Krzywczy. Kwiaty złożyły dwie delegacje:
  - Wójt Gminy Krzywcza - p. Wacław Pawłowski wraz z Przewodniczącycm Gminy Krzywcza - p. Piotrem Pytlowany oraz Zastępcą Wójta Gminy Krzywcza - p. Wojciechem Sobol,
  - Dyrektor Zespołu Szkół w Krzywczy - p. Elżbieta Urban oraz Samorząd Uczniowski Publicznego Gimnazjum w Krzywczy: Patrycja Krawczyk, Julia Fednar oraz Sebastian Król.
  Uroczystościom towarzyszyły poczty sztandarowe OSP Krzywcza, OSP Ruszelczyce, OSP Skopów oraz Szkoły Podstawowej w Babicach.
  Następnie uczestnicy uroczystości udali się do Zespołu Szkół w Krzywczy, gdzie odbyła się uroczysta akademia. Gości zaproszonych przywitali: p. Elżbieta Urban - dyrektor Zespołu Szkół w Krzywczy oraz p. Wacław Pawłowski - Wójt Gminy Krzywcza.
  W programie tegorocznej akademii przewidziano koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru "Gloria" z Babic oraz okolicznościowy montaż muzyczno - słowny w wykonaniu uczniów Publicznego Gimnazjum w Krzywczy.

   
Strony: « Poprzednia 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... 34 Następna »