Adres urzędu

Urząd Gminy Krzywcza

37-755 Krzywcza 36

 

Telefony:

16 671 14 86

16 671 14 84

16 672 74 30

16 671 13 95

 

Fax: 16 733 22 02

E-mail: sekretariat@krzywcza.pl


A A A

Podsumowanie Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek pod honorowym patronatem Wójta Gminy Krzywcza

15 grudnia 2017 roku w Świetlicy Wiejskiej w Babicach zorganizowana została pierwsza część Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek pod honorowym patronatem Wójta Gminy Krzywcza. W pierwszym dniu konkursu wystąpiły dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkola oraz klasy I - III szkół podstawowych.
18 grudnia br. w Świetlicy Wiejskiej w Babicach odbyła się druga część Gminnego Konkursu Kolęd i Pastorałek pod honorowym patronatem Wójta Gminy Krzywcza. Wystąpili starsi uczestnicy konkursu: uczniowie klas IV – VII szkół podstawowych oraz uczniowie gimnazjum.
Organizatorami tegoż konkursu byli Urząd Gminy Krzywcza i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące osoby:
1. w kategorii: przedszkola
I miejsce equekwo: Julia Daraż (Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Krzywczy), Zofia Kurasz Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Krzywczy), Wiktoria Szpytman (Niepubliczne Przedszkole Akademia Przedszkolaka w Krzywczy), Maciej Osiadły (SP Babice), Amelia Czorniak (SP Babice), Emilia Ciepielowska (SP Babice), Filip Sosa (SP Babice)
2. w kategorii: klasy I – III szkół podstawowych:
I miejsce: Emilia Burchała (SP Babice) i Laura Kaczmarska (SP Krzywcza)
II miejsce Julia Bińko (SP Krzywcza) i Wiktor Osiadły (SP Babice)
III miejsce: Julia Witkowska (SP Krzywcza)
IV miejsce: Sara Kaczmarska (SP Krzywcza)
V miejsce: Jakub Leśniak (SP Babice)
Wyróżnienia: Kamila Wojdylak (SP Krzywcza), Emilia Kaszycka (SP Babice), Klaudia Minorowicz (SP Babice), Karolina Kuźbida (SP Krzywcza)
W kategorii klas IV – VI szkół podstawowych przyznano następujące miejsca:
I miejsce: Gabriela Leszczuch (SP Reczpol) i Oliwia Wiśniowska (SP Babice),
II miejsce: Emilia Bukowska (SP Krzywcza) i Wiktoria Pękalska (SP Babice)
III miejsce: Gabriela Przepaśniak (SP Babice) i Martyna Makara (SP Babice)
IV miejsce: Ilona Minorowicz (SP Babice),
V miejsce: Maja Jęderko (SP Reczpol),
VI miejsce: Julia Szpytman (SP Reczpol) i Paulina Raba (SP Babice)
Natomiast w kategorii: uczniowie klas VII i uczniowie gimnazjum wyróżniono następujące osoby:
I miejsce: Oliwia Mikita (Publiczne Gimnazjum Krzywcza)
II miejsce: Magdalena Rostecka (Publiczne Gimnazjum Krzywcza) i Gabriela Pawłowska (Publiczne Gimnazjum Krzywcza).
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.
Wszystkim nagrodzonym gratulujemy!

Autor:Agata