Adres urzędu

Urząd Gminy Krzywcza

37-755 Krzywcza 36

 

Telefony:

16 671 14 86

16 671 14 84

16 672 74 30

16 671 13 95

 

Fax: 16 733 22 02

E-mail: sekretariat@krzywcza.pl


A A A

Aktualności

 • 2017-07-27 08:24

  Poświęcenie i wręczenie sztandaru dla OSP w Reczpolu

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 lipca br. odbędzie się uroczystość obchodów 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Reczpolu połączona z poświęceniem i wręczeniem sztandaru dla jednostki.

   

  W programie przewidziano:

  14:00 - Msza Święta w Kościele Filialnym pw. Świętego Jana Pawła II w Reczpolu;

  15:00 - Uroczystość poświęcenia i wręczenia sztandaru na placu przy Szkole Podstawowej w Reczpolu;

  16:30 - Część rozrywkowa (zabawa taneczna).

   
 • 2017-07-25 10:00

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 91 BURZE Z GRADEM

  W załączeniu "Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 91 BURZE Z GRADEM"

   
 • 2017-07-24 14:28

  Informacja o grożącym niebezpieczeństwie ze strony niedźwiedzi w lasach

   
 • 2017-07-14 12:25

  Zapraszamy!

   
 • 2017-07-07 13:11

  Wakacyjny wyjazd do Przemyśla dzieci z Gminy Krzywcza!

  3 lipca br. Gmina Krzywcza zorganizowała wakacyjny wyjazd dla dzieci do Przemyśla. 53 uczestników wyjazdu wraz z opiekunami spędziło dzień pełen wrażeń. Dzieci obejrzały film "Gru, Dru i Minionki" 3D w kinie Helios, a także odwiedziły Schron Kierowania Obroną Cywilną – Relikt Zimnej Wojny. Był też czas na wizytę w restauracji Mc'Donalds oraz wspólną zabawę na jednym z przemyskich placów zabaw. W godzinach późnopopołudniowych dzieci wróciły do swoich domów.
  Transport na wyjazd został sfinansowany przez Wójta Gminy Krzywcza.

   
 • 2017-07-05 12:07

  Gmina Krzywcza zorganizowała zajecia wakacyjne "Zielone wakacje" w Babicach, w Skopowie, w Ruszelczycach, w Krzywczy, w Kupnej i w Reczpolu

  Tygodniowe zajęcia (od 26 czerwca do 1 lipca br.) w ramach „Zielonych wakacji” zostały już zorganizowane w Świetlicach Wiejskich w Babicach, w Skopowie, w Ruszelczycach, w Krzywczy, w Kupnej oraz w Reczpolu. W spotkaniach tych bardzo chętnie uczestniczyły dzieci, zarówno te, które mieszkają na terenie Gminy Krzywcza, jak i te, które przyjechały do nas na wypoczynek. Był czas na wspólne gry i zabawy, ogniska, wspólne wycieczki, zajęcia plastyczne i sportowe. Zorganizowane zostały także drobne poczęstunki dla uczestników zajęć. Bezpośrednim organizatorem tychże zajęć była Gmina Krzywcza, która także sfinansowała prowadzone w świetlicach zajęcia.
  Od 11 do 15 lipca br. Wójt Gminy Krzywcza wraz z pracownikami świetlic  zaprasza dzieci z Bachowa i z Woli Krzywieckiej do swoich świetlic na „Zielone wakacje”.

   
 • 2017-06-30 15:15

  CERTYFIKAT - LAUR

   

  CERTYFIKAT

  „LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA”

  DLA GMINY KRZYWCZA

   

    

  Drodzy mieszkańcy Gminy Krzywcza

   

          Miło mi bardzo poinformować Państwa, że Gmina Krzywcza została uhonorowana przez Instytut Badań Marki „Laurem Społecznego Zaufania”. To bardzo cenny certyfikat i nagroda, bowiem przyznawana jest nie przez ekspertów, ale ludzi korzystających z usług świadczonych przez naszą Gminę. „Laur Społecznego Zaufania” nadaje się wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów. Stanowi on swoiste podziękowanie instytucji za pomyślną współpracę oraz jej rekomendację innym konsumentom – jest to najwyższa z możliwych forma wyróżnienia dla rynkowych podmiotów. To wyróżnienie jest szczególnie dla nas cenne, gdyż zostaliśmy docenieni w oczach naszych klientów i uhonorowani tak zaszczytną nagrodą.

          Pragnę nadmienić, że „Laur Społecznego Zaufania” to poświadczenie nieskazitelnej reputacji w ocenie klientów – gwarancja rzetelności oraz najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Dziękujemy Państwu za docenienie naszych codziennych starań i ogromu nakładu pracy, aby ta jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Otrzymana nagroda jednocześnie nas zobowiązuje do dalszej pracy, by nadal utrzymać wysoki standard usług i pozytywny wizerunek na lokalnym rynku.

          Cieszę się niezmiernie, że obdarzacie nas swoim zaufaniem. Będziemy nadal rzetelnie pracować na rzecz naszej małej Ojczyzny oraz dążyć do jak najwyższej jakości świadczonych usług.

   

   

  Z wyrazami szacunku

   

   

             Wójt Gminy
   

      Wacław Pawłowski

   
 • 2017-06-22 08:54

  List Prezesa KRUS

   
 • 2017-06-21 14:17

  Zapraszamy do udziału w tworzeniu Ekomuzeum W Krainie Błękitnego Sanu!

   
 • 2017-06-12 14:15

  Piknik rodzinny w Krzywczy już za nami ....

  11 czerwiec 2017 r. w Gminie Krzywcza o był dzień pełen radości i wielu wrażeń.
  Piknik rodzinny rozpoczął się uroczystą mszą świętą w intencji rodzin w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie część artystyczna i imprezy jej towarzyszące zostały zorganizowane „Pod grzybkiem” w Krzywczy.
  Na scenie dla uczestników pikniku wystąpili uczniowie z czterech krzywieckich szkół: z Zespołu Szkół w Krzywczy, z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Babicach, z Publicznej Szkoły Podstawowej w Reczpolu oraz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ruszelczycach. Dzieci i młodzież prezentowały swoje talenty aktorskie, muzyczne i taneczne. Na scenie pojawili się także nasi lokalni artyści kabaretowi :) baca Józek oraz słynna Mariolka z Grupy Teatralnej „Wkręceni” z Babic. Był także pokaz zumby oraz wspólne zabawy taneczne z animatorem – p. Sławkiem. Nie zabrakło też licznych konkursów rodzinnych, zabaw z chustą klanzą czy też puszczania dużych baniek mydlanych.
  A wokół sceny też działo się sporo. Gościli u nas wspaniali goście. Pracownicy Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu przygotowali niezwykle interesujące stoisko, na którym można było zapoznać się z anatomią ludzkiego ciała, nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, a także popróbować swoich sił przy opiece nad niemowlakiem. Na pikniku można też było otrzymać materiały na temat zdrowia. Strażacy z OSP Krzywcza przygotowali wspaniały strażacki tor gier i zabaw, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników pikniku. Zagościła do nas także Lecznica dla zwierząt Ada z Przemyśla, która przywiozła ze sobą dwa urocze pieski. Podczas imprezy można było też popróbować swoich sił w walce na bezpieczne miecze czy też w celnym strzelaniu z łuku. Te atrakcje przygotowali animatorzy z Wioski Fantasy w Kuńkowcach, którzy pojawili się u nas w średniowiecznych strojach. Pani policjant z Komisariatu Policji w Dubiecku prezentowała wszystkim zainteresowanym sprzęt policyjny oraz wyposażenie radiowozu. Przez chwilę można nawet było poczuć się jak więzień będąc zakutym w kajdanki. Na placu imprezy rozstawiono też dmuchańce dla dzieci. Te wszystkie atrakcje były do dyspozycji uczestników pikniku zupełnie za darmo.
  Ponadto na pikniku zagościły bajkowe postacie: Jaś i Małgosia, czerwony Kapturek a z PSB Mrówka Przemyśl, które rozdawały wśród uczestników słodycze oraz drobne gadżety.
  Nie zabrakło też stoisk handlowych i gastronomicznych. Wspólna zabawa zakończyła się nieco po 22.00.
  Organizatorzy dziękują wszystkim tym, którzy włączyli się w organizację pikniku oraz sponsorom: PSB Mrówka Przemyśl, B&W DENT Gabinet stomatologiczno – protetyczny w Przemyślu, Gabinet Kosmetyczny Lejdis w Przemyślu.
  Organizatorem Pikniku Rodzinnego była Gmina Krzywcza, zaś współorganizatorami: Parafia rzymskokatolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzywczy, Zespół Szkół w Krzywczy, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Babicach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ruszelczycach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Reczpolu.

   
Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 29 Następna »