Gmina krzywcza

Zapraszamy mieszkańców Gminy Krzywcza do udziału w konkursie „Opowiadamy historię”

Niezależny twórca, Bloger, Influencer, to w obecnych czasach sposób na życie i źródło dochodu. To twórczość, którą może się zajmować każdy i w dowolnym miejscu. Spróbuj swoich sił w organizowanym przez Fundację Ułani Króla Jana konkursie i opowiedz historię, która wydarzyła się w twojej okolicy lub rodzinie. Opowiedz mało znaną historię z przeszłości naszego kraju. Przedstaw światu postać, która zasługuje aby ją poznać.

Pula nagród w konkursie wynosi 9 000 pln.

W kraju o tak bogatej przeszłości jak Polska znalezienie historii do opowiedzenia, to tylko kwestia zaangażowania i pomysłu na formułę filmu. Prawie w każdej miejscowości jest ktoś, kto zna jej historię, ciekawe wydarzenia które się wydarzyły, legendy. Wystarczy nagrać z taką osobą wywiad. Pójść w teren i pokazać ślady z przeszłości. To tylko jedna z wielu możliwych form opowiadania historii.

Założeniem organizatorów jest, aby konkurs „Opowiadamy historię” był dla wszystkich uczestników dobrą zabawą jak również możliwością rozpoczęcia stałej działalności jako twórca treści ,w tym wypadku również bardzo pożytecznych społecznie.

Oprócz nagród finansowych organizator planuje warsztaty dla finalistów prowadzone przez profesjonalistów z branży filmowej oraz możliwość stałej współpracy w tworzeniu treści na kanał Ostoja Tradycji należący do Fundacji Ułani Króla Jana.

Więcej w spotkaniu na żywo z organizatorami:https://youtube.com/live/mbdaGX-Z9N0

Do pobrania. Regulamin i zgłoszenie: https://drive.google.com/…/1VVzh4LH8syd5xH4mi0F…/view…#Opowiadamyhistorie

Oficjalny plakat : Hubert Czajkowski

konkurs opowiadamy historie
Skip to content