Gmina krzywcza

Elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca (eBOM) dostępne jest pod adresem: ebom.krzywcza.pl

Elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca (eBOM) dostępne jest pod adresem: ebom.krzywcza.pl.

Elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca pozwala uruchamiać wiele przydatnych usług i serwisów, w tym m. in.: gminny portal podatkowy eNależności,Aby w pełni skorzystać z oferty usług elektronicznych, należy zalogować się do systemu za pośrednictwem Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej. Jednym z systemów identyfikacji elektronicznej jest Profil Zaufany, za pomocą którego odbywa się potwierdzenie tożsamości użytkownika. Jeśli nie masz jeszcze Profilu Zaufanego dowiedz się jak go uzyskać: https://pz.gov.pl/pz/index.

Aplikacja eBOM pozwala na wgląd w swoje zobowiązania oraz dane będące podstawą naliczeń podatków i opłat, w tym:

  • bieżący stan zobowiązań podatkowych,
  • bieżący stan wpłat za śmieci,
  • bieżący stan wpłat za ścieki,
  • terminy spłat zobowiązań,
  • harmonogram wywozu odpadów,
  • archiwalne naliczenia podatków i opłat za śmieci,
  • dokonywanie płatności za swoje zobowiązania.

Aplikacja dostępna jest przez przeglądarkę internetową oraz jako aplikacja mobilna. Oprócz wglądu do zobowiązań oraz uregulowania płatności w aplikacji, dostępne są również strony: aktualności gminnych, dostępnych usług i serwisów, informacji turystycznych o ciekawych miejscach wartych odwiedzenia oraz placówkach użyteczności publicznej. Strona aktualności oraz ważnych miejsc w gminie jest dostępna również dla użytkowników niezalogowanych, dlatego może być przydatna również dla osób czasowo przebywających a terenie Gminy Krzywcza.

Strona internetowa
Aby uzyskać dostęp do aplikacji przez przeglądarkę internetową należy wejść na stronę ebom.krzywcza.pl. Pierwsze logowanie wymaga zaakceptowania regulaminu i potwierdzenia tożsamości profilem zaufanym.

Aplikacja mobilna
Aplikację eGmina BOM można zainstalować poprzez sklep Play lub AppStore.

logo aplikacja eBOM
Skip to content