Gmina krzywcza

Gminne Święto Rodziny – podsumowanie

Gminne Święto Rodziny już za nami! Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID 19 publiczność wyjątkowo dopisała. W parku obok krzywieckiego „Grzybka” zebrało się naprawdę sporo mieszkańców Gminy Krzywcza, ale i osób przyjezdnych. Dopisała nam także pogoda. Wszystkich zgromadzonych i zaproszonych gości przywitał Wójt Gminy Krzywcza – p. Wacław Pawłowski. Głos zabrał także Wicestarosta przemyski – p. Marek Kudła.

Przed krzywiecką publicznością wystąpili uczniowie z czterech szkół podstawowych: z Bachowa, z Babic, z Krzywczy i z Ruszelczyc. Przygotowane przez młodzież programy artystyczne były bardzo różnorodne i na wysokim poziomie. Nie zabrakło przedstawień, tańca, śpiewu, pokazów artystycznych, a nawet i naukowych.

Dla najmłodszych uczestników zorganizowano bezpłatne dmuchańce oraz malowanie artystyczne twarzy. Były także zabawy z animatorem, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

W godzinach wieczornych zagościły na scenie dwa zespoły artystyczne. Słowianki przygotowały koncert polskich piosenek słowiańskich, a drugi zespół wystąpił z coverami ABBY i BONEY M.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego Święta, a uczestnikom dziękujemy za tak liczny udział.

Skip to content