GMINA KRZYWCZA W STATYSTYKACH
5 sierpnia 2019


GMINA KRZYWCZA W STATYSTYKACH

Pełne dane GUS o najbiedniejszych i najbogatszych gminach

Opublikowany przez GUS wykaz obejmuje 2478 samorządów (od 1 stycznia gmin jest 2477 w związku ze zniesieniem Ostrowic). W zestawieniu wzięto pod uwagę zarówno dochody własne – czyli m. in. wpływy z podatków i opłat oraz udziały w PIT i CIT – ale także subwencję ogólną, dotacje celowe z budżetu państwa, a także środki unijne.
W skali powiatu przemyskiego zajmujemy pod tym względem trzecie miejsce.

Miejsce w powiecie Nazwa gminy Miejsce w rankingu krajowym Dochód za 2018 rok na mieszkańca
1.Bircza3945375
2.Stubno8034907
3.Krzywcza10354756
4.Dubiecko11124713
5.Krasiczyn11144713
6.Orły12394631
7.Fredropol16874393
8.Żurawica17284374
9.Medyka18494297
10.Przemyśl19634233

Kontakt


logo

Gmina Krzywcza

Krzywcza 36
37-755 Krzywcza
16 671 14 86 16 671 14 84 sekretariat@krzywcza.pl
Gmina Krzywcza NIP: 7952306307 REGON: 650900393
Urząd Gminy Krzywcza NIP: 7952306307 REGON: 650900393
Godziny urzędowania Pon - Pt. 7.00 - 15.00