
Szanowni Państwo,
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego i Dnia Pracownika Samorządowego wszystkim, którzy współtworzą samorząd składamy wyrazy szacunku i uznania za wysiłek włożony w codzienną pracę na rzecz lokalnej społeczności.
Samorządowcy są prawdziwymi architektami lokalnego społeczeństwa, działającymi na rzecz dobra mieszkańców i budującymi silne i zrównoważone społeczności wykazując się przy tym zaangażowaniem, profesjonalizmem i oddaniem.
Pragniemy zatem wszystkim złożyć serdeczne życzenia, niegasnącego zapału, wytrwałości
w działaniu oraz wiele satysfakcji z wykonywanych zadań. Niech kolejne lata wypełnione będą sukcesami jak również motywacją do dalszego działania na rzecz dobra mieszkańców, a Wasza praca była zawsze doceniana i zauważana.
Przewodniczący Rady Gminy
Zygmunt Sobol
Wójt Gminy
Wacław Pawłowski