Adres urzędu

Urząd Gminy Krzywcza

37-755 Krzywcza 36

 

Telefony:

16 671 14 86

16 671 14 84

16 672 74 30

16 671 13 95

 

Fax: 16 733 22 02

E-mail: sekretariat@krzywcza.pl


A A A

Aktualności

 • 2017-06-30 15:15

  CERTYFIKAT - LAUR

   

  CERTYFIKAT

  „LAUR SPOŁECZNEGO ZAUFANIA”

  DLA GMINY KRZYWCZA

   

    

  Drodzy mieszkańcy Gminy Krzywcza

   

          Miło mi bardzo poinformować Państwa, że Gmina Krzywcza została uhonorowana przez Instytut Badań Marki „Laurem Społecznego Zaufania”. To bardzo cenny certyfikat i nagroda, bowiem przyznawana jest nie przez ekspertów, ale ludzi korzystających z usług świadczonych przez naszą Gminę. „Laur Społecznego Zaufania” nadaje się wyłącznie na wniosek klientów i konsumentów. Stanowi on swoiste podziękowanie instytucji za pomyślną współpracę oraz jej rekomendację innym konsumentom – jest to najwyższa z możliwych forma wyróżnienia dla rynkowych podmiotów. To wyróżnienie jest szczególnie dla nas cenne, gdyż zostaliśmy docenieni w oczach naszych klientów i uhonorowani tak zaszczytną nagrodą.

          Pragnę nadmienić, że „Laur Społecznego Zaufania” to poświadczenie nieskazitelnej reputacji w ocenie klientów – gwarancja rzetelności oraz najwyższej jakości oferowanych produktów i usług. Dziękujemy Państwu za docenienie naszych codziennych starań i ogromu nakładu pracy, aby ta jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie. Otrzymana nagroda jednocześnie nas zobowiązuje do dalszej pracy, by nadal utrzymać wysoki standard usług i pozytywny wizerunek na lokalnym rynku.

          Cieszę się niezmiernie, że obdarzacie nas swoim zaufaniem. Będziemy nadal rzetelnie pracować na rzecz naszej małej Ojczyzny oraz dążyć do jak najwyższej jakości świadczonych usług.

   

   

  Z wyrazami szacunku

   

   

             Wójt Gminy
   

      Wacław Pawłowski

   
 • 2017-06-22 08:54

  List Prezesa KRUS

   
 • 2017-06-21 14:17

  Zapraszamy do udziału w tworzeniu Ekomuzeum W Krainie Błękitnego Sanu!

   
 • 2017-06-12 14:15

  Piknik rodzinny w Krzywczy już za nami ....

  11 czerwiec 2017 r. w Gminie Krzywcza o był dzień pełen radości i wielu wrażeń.
  Piknik rodzinny rozpoczął się uroczystą mszą świętą w intencji rodzin w kościele parafialnym w Krzywczy. Następnie część artystyczna i imprezy jej towarzyszące zostały zorganizowane „Pod grzybkiem” w Krzywczy.
  Na scenie dla uczestników pikniku wystąpili uczniowie z czterech krzywieckich szkół: z Zespołu Szkół w Krzywczy, z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Babicach, z Publicznej Szkoły Podstawowej w Reczpolu oraz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ruszelczycach. Dzieci i młodzież prezentowały swoje talenty aktorskie, muzyczne i taneczne. Na scenie pojawili się także nasi lokalni artyści kabaretowi :) baca Józek oraz słynna Mariolka z Grupy Teatralnej „Wkręceni” z Babic. Był także pokaz zumby oraz wspólne zabawy taneczne z animatorem – p. Sławkiem. Nie zabrakło też licznych konkursów rodzinnych, zabaw z chustą klanzą czy też puszczania dużych baniek mydlanych.
  A wokół sceny też działo się sporo. Gościli u nas wspaniali goście. Pracownicy Medyczno – Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu przygotowali niezwykle interesujące stoisko, na którym można było zapoznać się z anatomią ludzkiego ciała, nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy, a także popróbować swoich sił przy opiece nad niemowlakiem. Na pikniku można też było otrzymać materiały na temat zdrowia. Strażacy z OSP Krzywcza przygotowali wspaniały strażacki tor gier i zabaw, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników pikniku. Zagościła do nas także Lecznica dla zwierząt Ada z Przemyśla, która przywiozła ze sobą dwa urocze pieski. Podczas imprezy można było też popróbować swoich sił w walce na bezpieczne miecze czy też w celnym strzelaniu z łuku. Te atrakcje przygotowali animatorzy z Wioski Fantasy w Kuńkowcach, którzy pojawili się u nas w średniowiecznych strojach. Pani policjant z Komisariatu Policji w Dubiecku prezentowała wszystkim zainteresowanym sprzęt policyjny oraz wyposażenie radiowozu. Przez chwilę można nawet było poczuć się jak więzień będąc zakutym w kajdanki. Na placu imprezy rozstawiono też dmuchańce dla dzieci. Te wszystkie atrakcje były do dyspozycji uczestników pikniku zupełnie za darmo.
  Ponadto na pikniku zagościły bajkowe postacie: Jaś i Małgosia, czerwony Kapturek a z PSB Mrówka Przemyśl, które rozdawały wśród uczestników słodycze oraz drobne gadżety.
  Nie zabrakło też stoisk handlowych i gastronomicznych. Wspólna zabawa zakończyła się nieco po 22.00.
  Organizatorzy dziękują wszystkim tym, którzy włączyli się w organizację pikniku oraz sponsorom: PSB Mrówka Przemyśl, B&W DENT Gabinet stomatologiczno – protetyczny w Przemyślu, Gabinet Kosmetyczny Lejdis w Przemyślu.
  Organizatorem Pikniku Rodzinnego była Gmina Krzywcza, zaś współorganizatorami: Parafia rzymskokatolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Krzywczy, Zespół Szkół w Krzywczy, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Babicach, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ruszelczycach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Reczpolu.

   
 • 2017-06-07 13:28

  Reprezentanci Gminy Krzywcza - Drużyna "Huragan Reczpol" uczestnikami I Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Amatorów w Piłce Siatkowej w Rzeszowie

  19 maja br. w Rzeszowie zostały zorganizowane I Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Amatorów w Piłce Siatkowej. Udział w tym wydarzeniu sportowym wzięła reprezentacja Gminy Krzywcza – drużyna „Huragan Reczpol”, która ostatecznie uplasowała się na IV miejscu podczas Mistrzostw. Organizatorem tego wydarzenia sportowego było Podkarpackie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Rzeszowie.

   
 • 2017-06-07 11:47

  PUNKT INFORMACYJNY WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ

  W dniu 19.06.2017 w godz. 11:00 do 18:00 w Swietlicy Wiejskiej w Krzywczy czynny bedzie Punkt Informacyjny odnosnie WOT

   
 • 2017-06-06 10:38

  Zapraszamy!

   
 • 2017-06-06 10:10

  Gminny Dzień Dziecka już za nami!

  31 maja br. i 1 czerwca w babickim dworze został zorganizowany Gminny Dzień Dziecka, w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych z Bachowa, z Babic, z Krzywczy, z Ruszelczyc i z Reczpola. W pierwszym dniu atrakcje zostały przygotowane dla oddziałów przedszkolnych i klas I – III ze wspomnianych szkół, zaś 1 czerwca w babickim dworze spędzili czas uczniowie klas IV – VI z wszystkich 5 wymienionych powyżej szkół. Na Gminnym Dniu Dziecka zagościło także indywidualnie wielu rodziców z małymi dziećmi.
  Przez dwa dni babicki dwór rozbrzmiewał dziecięcą radością i entuzjazmem. Dla uczestników imprezy przygotowane zostały liczne atrakcje: darmowe dmuchańce, malowanie buziek, ognisko, zabawa taneczna, pokazy strażackie i ratownictwa medycznego przygotowane przez strażaków z OSP Babice, zabawy na świeżym powietrzu, darmowy popcorn, a także gry i zabawy zorganizowane na stoiskach dwóch zaprzyjaźnionych instytucji: Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu oraz Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct w Przemyślu. Dodatkowo dzieci bawił Syriusz – maskotka Unii Europejskiej.
  Podczas Gminnego Dnia Dziecka wręczono także dyplomy i nagrody uczestnikom Gminnego Konkursu Poetyckiego „Tu jest moje miejsce, tu jest mój dom”. W konkursie tym udział wzięli uczniowie ze szkół podstawowych w Babicach, w Reczpolu oraz w Krzywczy. W gronie laureatów znaleźli się:
  1. w kategorii pierwszej: uczniowie klas I – III SP:
  I miejsce Wiktoria Pękalska, SP Babice
  2. w kategorii drugiej: uczniowie klas IV – VI SP:
  I miejsce: Karolina Dec, SP Krzywcza
  II miejsce: Aleksandra Rodzeń, SP Krzywcza, Rafał Amarowicz, SP Reczpol, Kinga Jurkiewicz, SP Babice, Anna Bandyk, SP Babice
  III miejsce: Radosław Bandyk, SP Babice
      Wyróżnienia: Oliwia Iwasieczko, SP Reczpol, Laura Fudali, SP Reczpol, Dominika Wolarz, SP Babice, Norbert Kasprowicz, SP Babice.

  Wszystkie nagrodzone wiersze będą publikowane na profilu „Punkt Informacji Turystycznej Gminy Krzywcza” w portalu społecznościowym facebook.
  Organizatorem tego przedsięwzięcia kulturalnego była Gmina Krzywcza.

   
 • 2017-06-06 09:42

  Spotkanie dotyczące Wojska Obrony Terytorialnej

  Informujemy, że w dniu 19.06.2017 od godz. 11:00 do godz. 18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Krzywczy prowadzony będzie dyżur przez pracowników WKU Rzeszów. Zapraszmy osoby zainteresowane pozyskaniem informacji dot. Wojska Obrony Terytorialnej oraz rekrutacją (proszę o zabranie z soba wymaganych dokumnetów). Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem http://rzeszow.wku.wp.mil.pl/pl/14162.html w zakładce "Wojska Obrony Terytorilanej.

   
 • 2017-05-29 10:52

  Zapraszamy!

   
Strony: « Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 31 Następna »